FabbianSposa’ya dev showroom

Gelinlik sektöründe 8. yaşını kutlayan İzmir’in altın markalarından FabbianSposa, yeni showroomunu Çankaya’da açtı. 350 metrekare toplam alana sahip showroomun açılışı seçkin davetli topluluğunun katılımıyla yapıldı.

İçerik 08.06.2022, 17:52
FabbianSposa’ya dev showroom

Yenilikçi tasarımları ile her zaman fark yaratmayı hedeflediklerini söyleyen FabbianSposa’nın kurucusu Sadettin Bolat, “Kriz anında risk alıp yeni atılımlar ile modern tarza yön veren tasarımlarımızı sunabilmek adına Luxury bir showroom tasarladık. Tasarım ekibimizin başında ve tarzımızın oturmasında büyük uluslararası markaların tasarım ofislerinde görev almış Volkan Kerimoğlu bulunuyor. Müşteri portföyümüz ve yeni aramıza katılacak müşterilerimize hizmet edeceğimiz mağazımızın açılışında yanımızda olup haklı gururumuza ortak olan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz” diye konuştu.

Muhteşem tasarımların mimarı Volkan Kerimoğlu ise hiç bir zaman üretimde kaliteden taviz vermediklerini belirterek, “Avrupalı müşterilerimize yönelik koleksiyonlar üretirken Anadolu motiflerinden de yararlanıyorum. Hem batı, hem de kendi kültürümüzü yansıtan bir tarz orturmaya çalışıyorum” dedi.

Fotoğrafaltları:

01: Sadettin Bolat , Nilgün Çabuk, Sudenaz Baştaş, Melike Güngörmez , Volkan Kerimoğlu

02: Fabbian Sposa Ailesi

03: Cem Ünal, Hakim Ertuğrul Gerede, Sadettin Bolat, Talat Tütüncü, Konak İlçe Emniyet Müdürü Metin Esen

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Kim Olmalı?