Dövme Sildirme İşlemleri

Dövme sildirme işlemleri, dövmelerinden kurtulmak isteyen kişiler için en etkili ve verimli uygulamalardan bir tanesidir.

İçerik 05.02.2023, 15:09
Dövme Sildirme İşlemleri

Dövme Sildirme İşlemleri

Dövme sildirme
işlemleri, dövmelerinden kurtulmak isteyen kişiler için en etkili ve verimli uygulamalardan bir tanesidir. Dövme sildirme işlemlerinde kullanılan teknolojik cihazlar, kişinin cilt yüzeyinde bulunan dövmelere doğrudan temas eder ve renklerin akmasını sağlar. Renkli dövmeler ile siyah dövmelere uygulanan dövme sildirme uygulamaları farklılık gösterir.

Dövme Sildirme Nedir?


 

Vücudun çeşitli kısımlarına oldukça fazla çeşitte yapılan dövmeler, zamanla kişilerin sıkılmasına veya kötü anıların hatırlanmaması açısından istenmeme durumuna maruz kalabilirler. Böyle durumlarda dövme sildirme işlemleri ön plana çıkar. Dövme sildirme işlemleri dövmenin durumuna bağlı olarak farklı teknikler ile oldukça kısa bir zaman içerisinde yapılan uygulamadır.

Dövme Sildirme Nasıl Yapılır?

Vücudunda bulunan dövmeyi sildirmeye karar veren kişiler bu işlemin nasıl yapılacağı konusunda da merak içerisine girerler. Dövme sildirme işlemlerinde uygulanan teknik çeşitlilik gösterdiğinden, dövme sildirme işlemlerinin tek bir tekniğe bağlı olarak yapıldığı söylenemez.

Dövme Sildirme Yöntemleri Nelerdir?


 

Dövme sildirme yöntemleri dövme silme kremlerinin kullanımı, lazer ışınları ve cerrahi müdahale olarak sıralanabilir.

 

Dövme Sildirme Fiyatları

 

Dövme sildirme fiyatları dövmenin çeşidine ve silme işleminin farklılığına bağlı olarak değişiklik gösterir. Ancak renkli dövme ile siyah dövmenin silinme fiyatlarının aynı olduğu söylenemez.

Altın İğne ( Scarlet X ) Nedir?


 

Cilt yapılanması ve gençleştirilmesinde kullanılan altın iğne tekniği, cilt dokularının yenilenmesinde önemli bir rol oynar. Özel başlıkların ucunda bulunan iğnelerin aracılığı ile yapılan işlemde, kişiler daha genç ce canlı bir cilt yapısına sahip olabilirler.

Altın İğne ( Scarlet X ) Hangi Durumlarda Yapılır?


 

Kişilerin ciltlerinde ilerleyen yaşlara bağlı olarak veya stres, sıkıntı gibi nedenlerle değişiklikler olabilir. Cildin daha iyi bir görünüme kavuşması, kırışıklık ve leke gibi durumlardan kurtulması için altın iğne uygulamasına başvurulabilir.

Altın İğne ( Scarlet X ) Hangi Bölgeler İçin Uygundur?

Altın iğne uygulamasında kişiler herhangi bir ağrı ya da acı hissi ile karşılaşmadığından yüz bölgesi de dahil olmak üzere tüm vücuda yaptırabilirler.

Altın İğne ( Scarlet X ) Kaç Seans Yapılır?


 

Altın iğne için sean sayısı ortalama 2 olarak belirlenmiştir.

Altın İğne ( Scarlet X ) Uygulaması Ne İşe Yarar?


 

Altın iğne işlem basamaklarının tamamlanması ile birlikte ciltte yenilenme, gençleşme ve cilt yüzeyinde bulunan ölü dokuların arındığını görebilmek mümkün.

 

Emslim Nedir?

 

Son dönemlerde internet arama motorlarında en çok araştırılan konulardan bir tanesi de Emsli uygulamasıdır. Kasların güçlenmesini sağlayarak aynı zamanda hızlı kilo verdirmeye de yardımcı olan Emslim uygulaması, kasların ideal bir şekilde kullanılmasını sağlar.

 

Emslim Tedavisi Nasıl Uygulanır?

 

Emslim tedavisi bu işlem için özel olarak üretilen cihazlar aracılığı ile gerçekleştirilir. Cihazın ortaya çıkardığı titreşimler, emslim tedavisinin başlıca tedavi tekniğidir. Emslim cihazı kişinin kas bölgesine bağlanarak ortalama 30 dakika içerisinde işlem tamamlanır.

Emslim Uygulaması Hangi Bölgelere Uygulanır?

Emslim
kişinin karın kaslarına, kalça kaslarına ve bel bölgesine uygulanır.

Emslim Neden Yapılır?


 

Kaslarında zayıflık ve güçsüzlük yaşayan kişilere emslim tedavisi hekimler tarafından önerilir. Aynı zamanda çeşitli teknikler ile zayıflamak isteyen ancak herhangi bir sonuç elde edemeyen kişiler için de emslim tedavisi en ideal seçimdir.

 

Emslim Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Emslim uygulaması işleminin ardından metabolizma hızla çalışmaya başlar ve sağlıklı kilo kayıpları yaşanır. Emslim kilo verdirirken aynı zamanda kasların da güçlü olmasına yardımcı olur.

Emslim Kimler Yaptıramaz?


 

Emslim tedavisi sağlık problemi olmayan ve yapılan tetkiklerde herhangi bir sorunu olmayan herkese yapılabilir. Ancak işlem titreşim dalgaları ile yapıldığından hamileler için uygun değildir.


 

Yorumlar (0)