banner342

Birevim Buzdolabı Kampanyası – Taksitle Buzdolabı Alın

Birevim Buzdolabı Kampanyası – Taksitle Buzdolabı Alın

Birlikte tasarruf anlayışıyla yola çıkan bir kısa süre içerisinde Türkiye genelinde binlerce insanı ev sahibi yapan Birevim kampanyaları ile adını duyuruyor. Birlikte tasarruf finansı yalnız ev ve araba almanın ötesinde insanların tüm ihtiyaçlarını karşılayan kampanyalar hazırladı. İnsanlar evlerinde ihtiyaç duydukları elektronik ve elektrikli ev aletlerinin yanı sıra ihtiyaçlarına yönelik akıllı saat cep telefonu gibi eşyaya da birlikte tasarruf finansı ile sahip oluyor.

Birevim Kampanyaları

İlk adım paketi olarak sunulan seçenek borçlanmadan insanların uygun taksitlerle ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı oluyor. 60 lira gibi oldukça düşük aylık taksitlerle tüketicileri buzdolabı sahibi yapan sistem 23 bin liraya kadar ihtiyaç ürünlerini satın almasını mümkün hale getiriyor. 18 yaşından büyük herkesin katılabildiği Birevim buzdolabı kampanyası için peşinat ya da ara ödeme zorunluluğu olmaması dikkat çekiyor. Kampanyadan yararlanmak için Birevim.com sitesini ziyaret ederek kampanyalar kısmını tıklamak yeterli.

Borçlanmadan Mümkün

Seçenekler arasından tasarrufa ilk adım paketini seçen tüm katılımcılar başvuru kısmından formu doldurarak rahatlıkla fırsattan yararlanabilir. Birevim bireysel tasarrufların fon olarak yönetildiği ve insanların borçlanmadan ev, araba ya da diğer ihtiyaçlarını karşıladığı sistemdir. Tüketiciler planlanabilir somut ihtiyaçlarını borçlanmadan rahatlıkla karşılayabilir. Borçlanmadan mümkün sloganı ile yola çıkan tasarrufa ilk adım paketi çok uygun taksitler ile insanları buzdolabı sahibi yapmaya devam ediyor.

Tasarruf Finansı Ev Almanın Ötesine Taşındı

Birlikte tasarruf finansı ile

  • Cep telefonu
  • Akıllı saat
  • Buzdolabı
  • Robot süpürge
  • Mobilya
  • Elektrikli scooter başta olmak üzere birçok farklı eşya satın almak söz konusudur.

Avantajlı çalışma bedeli ve peşinatsız seçenekler sayesinde ihtiyaç duyulan tüm eşyalara çok daha kolay bir şekilde sahip olmak mümkündür. Sunulan tasarrufa ilk adım paketi ile taksitle buzdolabı alma fırsatı birlikte tasarruf finansı ev ve araba sahibi olma amacının çok ötesine taşınd

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2020, 17:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER