banner258

Antalya'nın En İyi Plajları

Tatil bölgeleri arasında yapılan araştırmalarda Dünya'da ve Türkiye'de Antalya'nın yerinin farklı bir alanda olduğu görülür.

Antalya'nın En İyi Plajları

Antalya'nın En İyi Plajları

Tatil bölgeleri arasında yapılan araştırmalarda Dünya'da ve Türkiye'de Antalya'nın yerinin farklı bir alanda olduğu görülür. Bu güzide beldede tatil yapmak için her yıl akın akın Antalya'ya gelen yerli ve yabancı turist, bu beldeden mutlu bir şekilde ayrılmakta ve tatil tercihini Antalya'dan yana kullanmaktadır.

Antalya'nın Muhteşem Görselliği

Doğal alanları, yeşili, tapınakları, gökyüzü, şelaleleri ile denizin muhteşem görüntüsü, tatil için Antalya'yı tercih eden milyonlarca kişiyi cezbedici bir yapıya sahiptir. Bu bölgede tatil yapmak isteyenler için yüzlerce otel, pansiyon ve tatil villası seçenekleri mevcuttur. Kişilerin zevk, tercih ve ekonomik durumlarına uygun tatil seçeneği, Antalya'da farklı ambiyanslarda tatilcilere sunulmuştur. Kaş ve Kalkan kiralık villa seçenekleri sayesinde konaklamanızı çok iyi bir şekilde yerine getirebileceğiniz gibi aynı zamanda dünyaya ün salmış plajlarda en güzel tatili yapabilir, yaz tatilinde en güzel anıları biriktirebilirsiniz.

Antalya Kaş Plajları

Denizinin durgunluğu, masmavi görüntüsü, doğal kum plajları ve yemyeşil doğasıyla adeta bir cenneti andıran Kaş plajları, dinlendirici yapısıyla kişilere mutlu bir tatil geçirmeleri için ideal bölgelerdendir. Sahil kenarlarında birçok otel denize sıfır olarak konuşlandığı gibi, deniz manzaralı ve denize yürüme mesafesinde bulunan onlarca tatil villası da Kaş ilçesinde tasarlanmıştır. Muhafazakar, balayı ve ailelere özel tatil villaları, özel mimari yapısı ile göz doldurucu olurken, lüks ve modern yapılarıyla da tatilcilerin gözde tercihi arasında bulunuyor.

Ekonomik olarak değerlendirildiğinde, otellerden çok daha uygun fiyatlı olan kiralık villalar ayrıcalıklı bir tatil için de hoş bir nüans olarak görülüyor. Kiralık villa Kalkan seçenekleri sunan Tatil Villası, gözlerden uzak lüks villada tatil yapmak, tatilciler için çok özel bir tercih olurken, gösterişli yapıları ile de unutulmayacak bir tatil geçirilmesini sağlıyor. Kaş bölgesinin güzelliği ve sadeliği ile nezih ve eğlenceli tatil tercihinde bulunan kişiler için özel plajları da yer alıyor.

Antalya Kalkan Plajları

Antalya ilinde birçok sahil şeridi bulunmasına rağmen Kalkan plajları da dünyaca ünlü plajlardandır. Mavi bayrak ödülüne sahip olan Kalkan denizi ve sahil şeridi açısından tatilcilere güzel bir tatil seçimi sunar. Kalkan'da bulunan tatil villaları özel inşa sonucu hazırlanmıştır. Yeşilin en yeşil olduğu alanlarda inşa edilmiş tatil villaları bulunduğu gibi, denizle iç içe olan tatil villaları da bulunur. Taş bina, lüks mimari ve farklı özelliklere sahip birçok kiralık villa beldede bulunmaktadır. Konaklamak için otel yerine villa tercih edecekseniz eğer Kalkan yada Kaş kiralık villa seçenekleri için Tercih Tur firmasının web adresini ziyaret ederek fiyat ve villa tiplerini inceleyebilirsiniz. Kalabalık tatil grubu için oldukça uygun olan kiralık villalarda, büyükler için özel havuz ve çocuklar için özel havuz özelliklerine sahip olduğu gibi, korunaklı özel villalarla da muhafazakar ailelere hitap ediyor.

Antalya'da Balayı Tatili Yapılacak Plajlar

Antalya'da balayı geçirmek isteyen çiftlere özel, sakin ve sessiz tatilin tadını çıkarmak isteyen çiftlere özel 2 kişilik villa seçenekleri bulunuyor. Şehrin gürültüsünden uzak, eşinizle baş başa tatil yapmak için Kaş ve Kalkan plaj ve villalarını tercih edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER