Alışverişin Yeni Formu

banner604

İnternetin hızla hayatımıza girmesiyle birlikte, birçok alışkanlıklar yeni bir boyuta taşınarak form değiştiriyor.

İçerik 18.10.2022, 11:56
Alışverişin Yeni Formu

İnternetin hızla hayatımıza girmesiyle birlikte, birçok alışkanlıklar yeni bir boyuta taşınarak form değiştiriyor. Günümüzde alışveriş tanımı da değişerek teknolojik altyapı kolaylığıyla, daha rahat erişim imkânı sunuyor. İnternet sitelerinde yer alan alışveriş siteleri tüm marka ve ürünleri toplu olarak kullanıcılara sunarak birçok yönden avantaj yaratıyor. Metropolün yoğun yaşantısı içinde sıkışan toplumun alışveriş ihtiyacının, internet üzerinden yapılmasını sağlıyor. İnsanlar, zaman ve bedensel efor harcamadan pratik olarak bu ihtiyaçlarını karşılıyor.

Akıllı Teknoloji Ürünleriyle Mükemmel Temizlik

Akıllı teknoloji ile tasarlanmış kablosuz süpürge,Dyson markasının en son geliştirdiği ürünler arasında yer alıyor.  Kablosuz özellikleri dinamik ve kullanım kolaylığı yaratan model, üstün akıllı teknoloji özellikleriyle donatılmıştır.  Mikroskopik toz ve kirliği açığa çıkararak, otomatik olarak kendi ayarlanan emiş gücü özelliği, evlerde mükemmel hijyen sağlıyor.  Tamamen Türk mühendisleri tarafından geliştirilen DysonHyperdymium, 125.000rpm dönüş hızıyla tüm kirleri açığa çıkararak derinlemesine temizlik yapar. Yüksek dönüş hızında oluşan hava akımından tozları ayırmak için 14 helezon silikonla,Rootcyclone 100.000g güç uygularken, emiş gücünü azaltmadan çalışır. Yüksek enerji depolayan batarya ile tüm evin temizliği yapılırken, maksimum 60 dakika kesintisiz hizmet sağlar.

Saç ve kılların dolanmadan toplanmasını sağlar. 360 derece dönen başlığı her noktaya erişir. Küçük alanlara özel motorlu başlık aparatına sahiptir. Işıklı temizleme özelliği tüm tozları görünür kılar. Akıllı ve üstün özellikli Dysonv15 temizlik anlayışınızı değiştiren yenilik ve kolaylıklarla üretilmiştir. Dyson her ürününde, bilişim çağının hediyesi olan akıllı teknolojileri ev aletleriyle birleştirerek mükemmel konfor sağlıyor.

Boyner’le Tüm Markalar Sizinle

İnternet alışverişinde prestij yaratan Boyner, ekim ayı kampanyalarıyla avantaj sunuyor. İnternet uygulamaları üzerinden seçili özel ürünlerde yapılan kampanya 3-31 Ekim arasında geçerli olmak üzere özel fiyatlar ve avantajlar içeriyor. Moda, giyim, aksesuar, kozmetik ürünlerinin seçkin markalarının satışı yapılan kampanyada her 500TL alışverişe +150TL promosyon veriliyor.

İnternet alışverişinde yeniliklerin öncüsü firmanın tüm marka ve ürünlerini Hepsi Burada uygulamasından kolaylıkla alınabiliyor. Tüketici ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayan ürünlere, rahat ve kolay erişim imkânı sağlanıyor. Firma kurulduğu günden bu yana, hizmet sektöründe tüketici faydasıyla çalışma anlayışını yürütmektedir. Markaların ürettiği en yeni ve son moda trendleri yakından takip ederek hizmet veriyor. Giyim ve moda dünyasının gözde markalarını sunarak tüketiciye destek oluyor. Ücretsiz kargo hizmeti, ürün iade işlemleri sorunsuz ve hızlı olarak yapılıyor. Alışveriş sektöründe marka olan firma modanın öncüsü olarak hizmet veriyor.

Geleceğin Teknolojisini Sunan Apple’dan Son Yenilik

Giyilebilir Teknolojiyle geleceğin dünyasına adım atan Apple, üstün özellikli yeni ürününü piyasa sundu. Tanımında, bugüne kadar yapılan en donanımlı Apple watch olarak lanse edilen ürün, teknolojik olarak mükemmel performans özellikleri taşıyor. Teknolojik donanımları yanında sağladığı konfor ve kolaylıklar, ürüne olan ilgiyi artırmaktadır. Büyük bir merakla beklenen ürün, kullanım avantajlarıyla satışa sunuldu.

Göze çarpan tasarımı, suya, düşmeye ve toza karşı özel koruma geliştirilen üretim tekniğiyle rakiplerine karşı açık fark yaratıyor. Son günlerin trend olan uygulamaları sağlık, aktivite, uyku, arama ve acil kontrol takipleri en önemli özellikleri arasında bulunuyor. Vücut ısı takibindeki doğruluk yüzdesi ve nabız ölçümü,Apple Watch series 8modelinde bulunanözelliklerinden sadece birkaçını oluşturuyor.

Düşme, çarpışma gibi durumlar yaşandığı anda acil durum arama ve uyarıları yaparak sağlık kontrolü sağlıyor. Sürüş anında aktif olan çarpışma tespitiyle, yandan, arkadan, önden çarpma ve takla atma gibi hayati tehlikeler tespit edilebilecek. Geleceği getiren teknoloji AppleWach’la sunuluyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Kim Olmalı?