21 Şubat 2019, Perşembe

Haberin Kalbi - Türkiye'nin En Güncel Haber Sitesi

PTT sınav giriş belgesi ve sınav giriş yerleri…

PTT sınav giriş belgesi ve sınav giriş yerleri…

PTT sınavı için çok kısa bir süre kaldı. PTT sınav giriş belgesi açıklandı. Sınav giriş belgelerine http://gazisem.gazi.edu.tr adresinden erişilebiliyor. GAZİSEM Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından yayınlanan sınav yerlerini öğrenerek sınav giriş belgesini edinmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

PTT SINAV GİRİŞ BELGESİ GÖRÜNTÜLEME SAYFASI

PTT SINAVI SAAT KAÇTA?

PTT sınavının saati ise şu şekilde; PTT personel alımı için gerçekleştirilecek sınav saat 10:00 da başlayacak ve 12:00 ile 12:30 da tamamlanacak.

ptt sınavı sözcü ile ilgili görsel sonucu

HANGİ ALANLARA PERSONEL ALINACAK?

PTT Personel Alımı – Şirketimizin personel ihtiyacının karşılanmasını teminen yapılacak olan Avukat, Mimar, Mühendis (Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, İnşaat, Makine, Harita), PTT Uzman Yardımcısı, PTT Uzman Yardımcısı ( Hukuk, Endüstri Mühendisi, Mütercim-Tercümanlık), Tekniker (Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, İnşaat, Makine, Matbaacılık, Teknik Ressam, Metal İşleri, Harita), Gişe ve Büro Görevlisi, Gişe ve Büro Görevlisi (Sigortacılık, Bankacılık, Pazarlama, Lojistik, PTT'de Çalışan Firma Elemanı), Postacı, Postacı (PTT'de Çalışan Firma Elemanı) yazılı sınavları, Gazi Üniversitesi tarafından yapılacaktır.

yukarı çık