Kırkısraklılar Vakfı Başkanı Mehmet Tüm: Gençler bizim geleceğimiz

26. Dönem CHP Milletvekili Mehmet Tüm'ün Başkanlığını yaptığı Kırkısraklılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Vakfın 29 Temmuz'da gerçekleştireceği etkinliğe bir grup müzisyende katılacak.

GÜNÜN HABERLERİ 28.07.2022, 14:35
Kırkısraklılar  Vakfı Başkanı Mehmet Tüm: Gençler bizim geleceğimiz

Kırkısraklılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Vakfı düzenlediği "Dostluk ve Yardımlaşma" günü ile hem hemşehrilerini bir araya getiriyor hemde üniversite öğrencilerine burs desteği sağlıyor.


Başkanlığını 26. Dönem CHP Milletvekili Mehmet Tüm'ün yaptığı vakfın 29 Temmuz'da gerçekleştireceği etkinliğe bir grup müzisyende katılacak.


Aralarında Kara Hasan, Adile Yadırgı, Latife Eraslan ve Mehmet Canbolat'ın bulunduğu isimler etkinlikte türküler söyleyecek.


Kırkısraklılar Vakfı Başkanı Mehmet Tüm yaptığı açıklamada, "bu gibi dostluk ve dayanışma etkinlikleri ile hem hemşehrilerimiz ile bir araya gelerek özlem giderdiğimiz gibi hemde üniversitede okuyan ihtiyaç sahibi olan gençlerimize burs desteği sağlıyoruz. Gençler bizim geleceğimiz. Onların aydınlanma yolundaki adımlarına bir fener oluyorsak kendimizi mutlu sayarız" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Kim Olmalı?