25 Mart 2019, Pazartesi

Haberin Kalbi - Türkiye'nin En Güncel Haber Sitesi

Havalimanında kalan Kolombiyalı dansçılar otele yerleştirildi

Havalimanında kalan Kolombiyalı dansçılar otele yerleştirildi

Polisler, Kolombiyalı dansçıların dış hatlar terminalinde bulundukları yere saat 11.00 sıralarında gelerek bavullarını toplamalarını ve otele yerleştirileceklerini kendilerine bildirdiler. Bunun üzerine grup, kısa bir sürede toparlanıp, kendilerini bekleyen minibüsle yakındaki otele götürüldü. Dansçıların THY'nin tarifeli seferiyle 25 Aralık'ta Kolombiya'ya gidecekleri öğrenildi. Öte yandan grup üyelerinin bugün de gazetecilere açıklama yapmaktan kaçındıkları görüldü. 


HAVALİMANINDA 13 GÜN

Otellerde dans gösterileri yaparak paza kazanmak üzere Temmuz ayında Antalya'ya gelen Kolombiyalı bir dans grubunun üyeleri, kalacak yerleri olmadığı için  Atatürk Havalimanı'na sığındıkları ve ülkelerine dönmek için çok pahalı olan uçak bilet paralarını da bulamadıkları için mahsur kalmışlardı. Sanatçı Haluk Levent'in girişimleri sonrası bazı işadamları yardımları ve THY'nin de bilet paralarına 'özel indirim' uygulamasıyla dansçıların ülkelerine dönüş imkanı sağlanmıştı. 

ULKELERINE DONECEK PARALARI OLMADIGI ICIN ATATURK HAVALIMANI'NDA KALAN 7 KOLOMBIYALI DANSCI, ULKELERINE DONENE KADAR YESILKOY'DE BIR OTELDE KONAKLAYACAK. FOTO: ENVER ALAS - ISTANBUL DHA

DHA

yukarı çık