HAKKARİ’DE AKP MECLİS ÜYESİ CHP’LİLERE DERT YANDI :“BİZ SUÇUMUZU BİLİYORUZ”

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık ve CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak’ın Hakkari ziyaretinde ilginç diyaloglar yaşandı. İki günlük bir program çerçevesinde Hakkari ve ilçelerinde STK ve vatandaşlarla görüşen milletvekilleri vatandaşların sorun ve şikayetlerini dinledi.

GÜNÜN HABERLERİ 06.06.2022, 12:24
HAKKARİ’DE AKP MECLİS ÜYESİ CHP’LİLERE DERT YANDI :“BİZ SUÇUMUZU BİLİYORUZ”

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri Milletvekili Çetin Arık ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak’ın Hakkari ziyaretleri sırasında Hakkari AKP’li meclis üyesi Lezgin Salaç, ekonomik zorluklardan şikayet ederek, “Biz suçumuzu biliyoruz. Bu işin üstüne düşün, çözün bu sorunu” diyerek dert yandı. CHP Milletvekilleri çözümün sandık olduğunu belirterek, Türkiye’nin bir an önce seçime gitmesi gerektiğini söyledi.

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık ve CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak’ın Hakkari ziyaretinde ilginç diyaloglar yaşandı. İki günlük bir program çerçevesinde Hakkari ve ilçelerinde STK ve vatandaşlarla görüşen milletvekilleri vatandaşların sorun ve şikayetlerini dinledi. CHP Milletvekillerinin esnaf ziyaretleri sırasında AKP’li Meclis üyesi Lezgin Salaç ile olan diyalogları dikkat çekti. Ekonomik durumdan şikayet eden Lezgin Salaç, vatandaşın 3-4 ay domates dahi alamadığını belirterek, “Biz suçumuzu biliyoruz. Bu işin üstüne düşün, çözün bu sorunu” diyerek dert yandı. CHP milletvekilleri çözümün sandık olduğunu belirterek, iktidarın sandığı getirmediğini ifade etti.

CHP Milletvekili Arık’ın ziyaret ettiği bir kuyumcu esnafı ise sattıkları ürünleri tekrar yerine koyamadıklarını belirterek, sorunların çözümü için değişimin şart olduğunu söyledi. Bir diğer esnaf ise ekonomik sorunların çözümü için demokrasi ve adaletin olması gerektiğini belirterek CHP’nin projelerini halka iyi anlatması gerektiğini ifade etti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Kim Olmalı?