Tuğba Açıkgöz'ün şüpheli ölümünde mektup detayı!

Tüm Türkiye’yi yasa boğan Tuğba Açıkgöz’ün ölümüne ilişkin açılan soruşturmada intihar mektubu detayı ortaya çıktı. Mehtupta yazan“İlaçla ölmedim, köprüden atlayamadım, tek çare asmak kaldı” notunun yanında yüzük de bulundu. Notun kimin tarafından yazıldığı yapılan araştırmalar sonucu ortaya çıkacak.

Tuğba Açıkgöz'ün şüpheli ölümünde mektup detayı!

Çankırı’da 14 Ocak'ta evindeki su borusuna asılı bulunan Tuğba Açıkgöz'ün şüpheli ölümü üzerine başlatılan soruşturmada Tuğba Açıkgöz'ü en son gören erkek arkadaşı M.M’nin de ifadesine başvurulmuştu. Ayrıca Tuğba’nın Orta ilçesindeki ziraat odasında 7 yıldır sekreter olarak çalıştığı da belirlendi.

Yakınları ise Tuğba Açıkgöz’ün erkek arkadaşı ile sorunları olduğu ve bu nedenle cinayete kurban gitmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.

M.M. ifadesinde, 13 Ocak’ta görüştüklerini, ziraat odasına Ankara’dan müfettişler geldiği için çok endişeli olduğunu, akşam da evine bıraktığını söyledi. Hürriyet, ziraat odasının son iki dönemki başkanlarına ulaştı. Başkanlar, müfettişin rutin gereği geldiğini doğruladı ancak konumundan dolayı sekreteri endişelendirecek hiçbir durumun kesinlikle olmadığını belirtti.

NOT İNCELENECEK

Tuğba Açıkgöz’ün evinde yapılan aramalarda ise intihar notu ve bir de yüzük bulundu. Hürriyet’in ulaştığı detaylara göre notta, “İlaç içtim ölmedim, köprüye gittim atlamaya cesaret edemedim, başka bir şey deneyeceğim. Tek çare asmak kaldı” yazıyor. Notun devamında, “Sizleri seviyorum ama yaşamaya layık değilim. Bu utançla sizi daha fazla üzerim” ifadeleri de yer aldı.

Notun üzerinde ‘alyans’ niteliğinde yüzük de bulundu. Yapılacak olan araştırmalardan sonra notun Tuğba öğretmene ait olup olmadığı kesinleşecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER