Şehit cenazesinde Özgür Özel’e provokasyon

Irak'ın kuzeyinde teröristler tarafından düzenlenen saldırı sonucu şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Enes Budak’ın Manisa’daki cenazesine katılan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, provokasyona uğradı. Özel, hemşerisi şehit Budak’ın cenaze törenine katılacağını duyurmuştu.

GÜNDEM 24.12.2023, 21:59
Şehit cenazesinde Özgür Özel’e provokasyon

Irak'ın kuzeyinde PKK'lı teröristler tarafından düzenlenen saldırı sonucu şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Enes Budak’ın Manisa’daki cenazesine katılan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, yuhaladı. Korumalar Özel'in çevresine kalkan oluşturdu. Özel, korumalar eşliğinde dışarı çıkarıldı. 

ÖZEL İLE BERABER FOTOĞRAFI ORTAYA ÇIKMIŞTI

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, şehit Enis Budak ile ilgili başsağlığı mesajını üç yıl önce çektirilen bir fotoğrafla paylaşmıştı. Üç yıl önce Gelecek Partisi’nin il gençlik kollarında görev yapan şehit Er Enis Budak, Manisa’da resmi bir programda o dönemde CHP Grup Başkanvekilliği görevinde bulunan Özgür Özel ile hatıra fotoğrafı çektirmişti.

CHP Genel Başkanı Özel sosyal medyadan 3 yıl önce şehit Enis Budak ile paylaştığı fotoğrafta şu ifadelere yer vermişti: 

“Ülkemizin yüreğini yakan bu kahreden gecede şehit olan Manisalı hemşehrim Enes Budak ile 2020 yılında Manisa Meydanı'nda yan yana fotoğrafımızı görünce bir kez daha kahroldum. Manisamızın ve ülkemizin başı sağolsun.”

Yorumlar (0)