Öğretim görevlisi Aylin Sözer İstanbul'un göbeğinde yakılarak öldürüldü

İstanbul, Maltepe’de, Kemal D. isimli şüpheli, eski sevgilisi olduğu iddia edilen Aylin Sözer’in üzerine yanıcı madde döktükten sonra ateşe verdi. Kadın yanarak, feci şekilde hayatını kaybederken, şüpheli komşuların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekiplerine de saldırdı. Kemal D. gözaltına alındığı anlarda çevredekiler linç etmek istedi. Aylin Sözer’in özel bir üniversitede öğretim görevlisi olduğu öğrenildi.

Öğretim görevlisi Aylin Sözer İstanbul'un göbeğinde yakılarak öldürüldü

İstanbul Maltepe’de Kemal Delbe isimli şüpheli, eski sevgilisi olduğu iddia edilen özel bir üniversitede öğretim görevlisi Aylin Sözer’in üzerine yanıcı madde döktükten sonra ateşe verdi. Kadın yanarak, feci şekilde hayatını kaybederken, şüpheli ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerine de saldırdı.

Kemal D. gözaltına alındığı sırada çevredekiler linç girişiminde bulundu. Bu sırada dairede çıkan yangını itfaiye ekipleri söndürme çalışmasına başladı. Binanın dumanla dolması nedeniyle diğer dairelerde bulunan vatandaşlar ve çocuklar tahliye edildi. Dehşet apartmanında kalanların binadan çıkarken yaşadıkları panik kameralara yansıdı. İtfaiye ekiplerinin soğutma çalışmaları devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER