Milletvekilleri için “indirimli kış tatili paketi’ hazırlandı

Millet geçim derdindeyken vekillere ‘İndirimli kış tatili paketi’ hazırlandı. AKP’li Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve AKP Milletvekili Murat Cıngı’nın organizasyonu ile vekil ve yakınlarına ücretsiz kayak eğitimi de verilecek.

GÜNDEM 11.01.2024, 10:59
Milletvekilleri için “indirimli kış tatili paketi’ hazırlandı

AKP’li Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve AKP Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı’nın organizasyonu ile 600 milletvekili için “indirimli kış tatili paketi” hazırlandı. Milletvekillerine “Erciyes Sayın Milletvekillerimizi bekliyor” yazılı broşürler gönderilerek, indirimler ve otel fiyatları hakkında bilgi verildi. Murat Cahid Cıngı, milletvekillerine yolladığı mailde de Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin kendileri için yaptığı kampanyayı tanıttı.

Sözcü’de yer alan habere göre, Cıngı, “Sömestr tatilinin yaklaştığı bu dönemde Erciyes Kayak Merkezi’nin destinasyon yönetim şirketi Erciyes A.Ş. ile birlikte siz değerli milletvekillerimiz ve yakınlarınız için kış boyu devam edecek bir tatil kampanyası organize etmiş bulunuyoruz’’ dedi.

Milletvekilleri ve yakınlarının yararlanacağı indirimli tatil kampanyası dahilinde kayak eğitiminden ücret alınmazken, kayak ve snowboard, kıyafet gibi ekipmanlarda yüzde 50 indirim yapılacak.

Vekiller, Erciyes Dağı ve Kayseri şehir merkezindeki 19 ayrı otelde de yüzde 50’ye varan indirimlerden yararlanabilecek. “Erciyes’in dinlendirici atmosferini keşfetmeye hazır mısınız?” başlığı ile hazırlanan broşürlerde milletvekillerine Kayseri ve Erciyes’te kampanyaya dahil oteller ve fiyatları bildirildi, yararlanabilecekleri imkanlar tek tek sıralandı.

Yorumlar (0)