Meral Akşener: “Milliyetçiliği suç olarak kabul edenlere duyurulur: Biz her koşulda bu suçun faili olmaya devam edeceğiz”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “milliyetçi paylaşım” suçlamasıyla tutuklu yargılanan, 3 Ocak’ta haklarındaki yargılamanın ilk duruşmasında tahliye edilen gazeteciler Serkan Kafkas ve Süha Çardaklı ile bir araya geldi. Akşener, görüşme sırasında çekilen fotoğrafı; “Milliyetçiliği suç olarak kabul edenlere duyurulur: Biz her koşulda bu suçun faili olmaya devam edeceğiz” açıklaması ile birlikte paylaştı.

GÜNDEM 05.01.2024, 15:52
Meral Akşener: “Milliyetçiliği suç olarak kabul edenlere duyurulur: Biz her koşulda bu suçun faili olmaya devam edeceğiz”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “milliyetçi paylaşım” suçlamasıyla tutuklu olarak yargılandıkları davanın, 3 Ocak’ta yapılan ilk duruşmasında tahliye edilen gazeteciler Serkan Kafkas ve Süha Çardaklı'yı; parti genel merkezindeki makamında kabul etti. Akşener’e İYİ Parti Siyasi İşler Başkanı Oktay Vural, İYİ Parti Hukuk ve Seçim İşleri Başkanı Hakan Şeref Olgun ile İYİ Parti Konya Milletvekili Ünal Karaman eşlik etti.

Akşener, ziyarette çekilen fotoğrafı, sosyal medya hesabında; “Milliyetçiliği suç olarak kabul edenlere duyurulur: Biz her koşulda bu suçun faili olmaya devam edeceğiz!” açıklaması ile paylaştı.

Yorumlar (0)