Küçükçekmece'de 3 kişi, girdikleri dairede oturanları bıçaklayıp kaçtı

İstanbul Küçükçekmece'de kimliği belirsiz 3 kişinin en üst kattaki bir dairede yaşayanlar arasında kavga çıktı. Dışarıdan gelen 3 kişi dairede yaşayan 2 kişiyi bıçakladı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Küçükçekmece'de 3 kişi, girdikleri dairede oturanları bıçaklayıp kaçtı

DHA'da yer alan habere göre olay,İstanbul Küçükçekmece'de gece saatlerinde kimliği belirsiz 3 kişi ile, bir binanın en üst katındaki dairede yaşayan 4 kişi arasında henüz bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı. İki grup arasında yaşanan tartışmada evde bulunan 2 kişi bıçakla yaralandı. Polis ekipleri olay sonrası kaçan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

324. Sokakta bulunan ve isimleri öğrenilemeyen 4 kişinin yaşadığı 4 katlı binanın en üst katındaki daireye 3 kişi geldi. Dairede iki grup arasında henüz bilinmeyen bir sebeple kavga çıktı. Kavga sırasında dairede yaşayan ve isimleri öğrenilemeyen 2 kişi bıçakla yaralandı.

ŞÜPHELİLER ARANIYOR

Şüpheli 3 kişi hızla olay yerinden kaçarken Yaralanan kişilerin arkadaşları durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralılara ilk müdahaleyi yaparak en yakın hastaneye kaldırdı. Polis ekipleri olayın yaşandığı bina da ve dairede detaylı çalışma yaptı. Polis ekipleri bir bina sakinine maske verirken yaşananlar ile ilgili aldığı bilgiler ile kaçan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER