Kılıçdaroğlu:EYT'liler meraklanmasın onların sorunlarını biz çözeceğiz...

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, BİRKONFED İş Dünyası Konfederasyonu tarafından düzenlenen Ekonomi Değerlendirme Toplantısı'nda EYT'lilere mesaj verdi.

Kılıçdaroğlu:EYT'liler meraklanmasın onların sorunlarını biz çözeceğiz...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,  iş insanları ile düzenlenen toplantıda konuştu. Kılıçdaroğlu EYT sorusuna ise şu yanıtı verdi:

“Seçimi kaybetme noktasına gelmesi tabii Erdoğan’ın başarısızlığını gösteriyor. EYT’liler hiç meraklanmasınlar, onların sorunlarını çözeceğiz. Erdoğan ve iktidarı, Türkiye’nin bugüne kadarki hiçbir sorununu çözmedi, tam tersine sorun üretti. Ben buradan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına söz veriyorum, Türkiye’deki bütün sorunları, akılcı, tutarlı politikalarla istişare ederek çözeceğiz.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
recep sincer
recep sincer - 8 ay Önce

artık türkiyede sağ sol davası diye birşey kalmadı durum onu gösteriyor bende şunu diyorum ki hangi partiden olursa olsun vatandaşının halkınin menafaat ve çıkarlarını gözeten mağduriyetlerinine çare bulan ilgilenen her hangi bir partiden olursa olsun ister sol ister sağ partiden olsun her kimse onu arkasında olacağım

zafer demir
zafer demir - 8 ay Önce

sana güveniyoruz eyt6

Levent Akman
Levent Akman - 8 ay Önce

Ulen yağmasanda gürlüyosun

Zihni arslan 48 yaşındayım pirimim doldu geçti ben neden emekli olamıyorum
Zihni arslan 48 yaşındayım pirimim doldu geçti ben neden emekli olamıyorum - 8 ay Önce

Kılıç taroglu bunu yapar aslında zaten akpartidiye birşey kalmıyçak

SIRADAKİ HABER