Kılıçdaroğlu'na saldırıya tepki yağdı: Aşağılık bir tezgahtır

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da katıldığı şehit cenazesinde saldırıya uğradı. Bu saldırının ardından sosyal medyadan tepki yağdı.

banner154
Kılıçdaroğlu'na saldırıya tepki yağdı: Aşağılık bir tezgahtır

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’nın Çubuk ilçesinde katıldığı şehit cenazesinde saldırıya uğradı. Arbede yaşanması üzerine güvenlik görevlileri olaya müdahale etti. Kılıçdaroğlu, güvenlik gerekçesiyle bir eve götürldü. Saldırgan grup, evi taşladı. 

Olayın ardından sosyal medyadan tepki yağdı:

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2019, 15:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan deniz KILIÇ
Hasan deniz KILIÇ - 1 yıl Önce

Faili belli. Azmettiricileri belli. Sadece yazıklar olsun koskoca YAZIKLAR

muhıttın kaya
muhıttın kaya - 1 yıl Önce

ISLAM DININDE MÜSLÜMANLIKTA BÖYLE BIR ŞEY OLAMAZ BUNU YAPANLAR TÜRK DEĞILDIR MÜSLÜMAN DEĞILDIR. SIYASI AMAÇLARI INANCININ ÖNÜNE GEÇMIŞ SÜLEYMAN SOYLU BAHÇELI. SAVUNMA BAKANIIN DEZGAHIDIR KIRLI EMELLERINDE BOĞULACAKTIR.

Vatandasv
Vatandasv - 1 yıl Önce

Nerede.ic isleri bakani soysuz sauey bakansa militan degolse

Yalnız efe
Yalnız efe @Vatandasv - 1 yıl Önce

Onlar yıllarca sadece kendi menfaatlerine baktılar efendim başka hiçbir şeye değil;kendi tabanlarıyla bile kedinin fareyle oynadığı gibi oynadılar,hepsi bu..

Anti-antagonist
Anti-antagonist - 1 yıl Önce

Onlar ne pkk ya öfkeli nede aziz şehidimize acımakta;hepsi yalan hepsi bahane,cumhuriyeti ve demokrasiyi yoketmek şahane..sayın kılıçdaroğlu bir avuç örümcek kafalının kuru gürültüsünden korkmaz,pabuç da bırakmaz çünki o müdafaai hukukun güzide bir neferi,çok büyük geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum zat ı alilerine,yaşasın kuvayi milliye ruhu,yaşasın cumhuriyet..

Yalnız efe
Yalnız efe - 1 yıl Önce

Terör sorununu çözmek,kılıçdaroğlu nun değil ,iktidarın görevidir;bakıyorumda yine hiç kimse gerçek sorumlulara toz kondurmuyor,kılıçdaroğlu efendice cenaze törenine katılmış,17 yıldır rte nin şehit cenazesine katıldığına hiç tanık olmadım ama kimse korkudan kendisine sesini çıkaramıyor,yavrusunu toprağa veriyor,acısını kalbine gömüyor ve maalesef seçim zamanı geldiğindede büyük bir olasılıkla canlarını yakıp ciğerlerinden tutuşturan siyaset zebanilerine oy vermeye devam ediyorlar.Şehitlerimize tanrıdan rahmet,yaralılarımıza acil şifalar diliyorum..

SIRADAKİ HABER