İki çocuk annesi boşanma davası açtığı eşi tarafından boğazı kesilerek öldürüldü!

Tekirdağ'da yaşayan Nermin Yumuşak sadece boşanmak istediği için eşi tarafından boğazı kesilerek vahşice katledildi.

İki çocuk annesi boşanma davası açtığı eşi tarafından boğazı kesilerek öldürüldü!

Olay, Çerkezköy’de meydana geldi. Nermin Yumuşak, (39)şiddetli geçimsizlik yaşadığı eşi İbrahim Yumuşak'a (41) boşanma davası açıp, iki çocuğu ile evi terk etti.

Başka bir ev kiralayıp, yaşamaya başlayan Yumuşak, corona virüsü salgını nedeniyle okullardaki eğitime ara verilince çocuklarını da alıp, Kastamonu'daki ailesinin yanına gitti.

Normalleşme süreci ile birlikte Çerkezköy'e dönen Nermin Yumuşak, iki gün önce çocuklarını yeniden Kastamonu’daki ailesinin yanına gönderdi.

POLİSE TESLİM OLDU

Dha'da yer alan habere göre; Eşinin yalnız olduğunu öğrenen İbrahim Yumuşak, bugün saat 09.00 sıralarında, Nermin Yumuşak’ın evine gitti. Ancak çift arasında tartışma çıktı.

Bu sırada İbrahim Yumuşak, yanında getirdiği bıçakla, eşinin boğazını kesti, ardından da Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek, eşini öldürdüğünü söyledi.

Adrese giden polis ekipleri, Nermin Yumuşak'ın cansız bedeni ile karşılaştı. Cumhuriyet savcısının yaptığı incelemenin ardından talihsiz kadının cansız bedeni, otopsi için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER