ERDOĞAN’IN BURSA MİTİNGİNDE SİNAN ATEŞ PANKARTLARI AÇILDI!

Erdoğan’ın dinleyenler vatandaşlar arasında, Ankara’da öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı “Sinan Ateş” adının yazılı olduğu atkılar açıldı. Bazı vatandaşlar, “Sinan için adalet” sloganı attı.

GÜNDEM 21.01.2023, 18:38
ERDOĞAN’IN BURSA MİTİNGİNDE SİNAN ATEŞ PANKARTLARI AÇILDI!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bursa’da, muhalefetin kurulmasına ilişkin kanun teklifinin TBMM’deki görüşmeleri sırasında karşı çıktığı Uludağ Alan Başkanlığı ile ilgili “Şimdi size bir müjde vereyim. Uludağ Alan Başkanlığı’nı kurarak ülkemizin bu önemli tabiat ve turizm merkezinin hak ettiği ihtimamla korunmasını, değerlendirilmesini sağladık” dedi. Erdoğan’ın dinleyenler vatandaşlar arasında, Ankara’da öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı “Sinan Ateş” adının yazılı olduğu atkılar açıldı. Bazı vatandaşlar, “Sinan için adalet” sloganı attı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa Gemlik Büyükkumla Barajı, Bursa Bölge İdare Mahkemesi Hizmet Binası, Dağyenice Doğal Yaşam Turizm Kompleksi ve yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış törenine katıldı. Erdoğan burada özetle şöyle konuştu:

“EĞER BU BARAJLARINIZ OLMAZSA KURAKLIK İLE MÜCADELE EDEMEZSİNİZ”

“Biliyorum ki 2023 Bursa’da farklı bir coşkuya, farklı bir heyecana vesile olacak. Osmanlı’yı beylikten cihan devletine taşıyan Bursa’nın, Türkiye Yüzyılı’nın da lokomotif şehri olmaya hazırlandığını görüyorum… Malum, kuraklık var. Soruyorlar, çare ne? İşte bizim de yaptığımız gibi, baraj, baraj, baraj. Eğer bu barajlarınız olmazsa kuraklık ile mücadele edemezsiniz. Son 20 yılda Bursa'ya toplamda 80 milyar lira tutarında kamu yatırımı yaptık. Ulaştırmada Bursa’nın bölünmüş yol uzunluğunu 601 kilometreye çıkardık.

Tarım ve ormanda Bursa’ya 22 baraj, 2 içme suyu tesisi, 45 sulama tesisi, 4 arazi toplulaştırma, 20 taşkın koruma tesisi, 17 gölet, 6 yeraltı depolama tesisi ve 12 hidroelektrik santral tesisi inşa ettik. Toplam 152 bin dekar alanın sulanmasını sağlayacak 6 barajın inşası sürüyor. Yaptığımız sulama projeleriyle Bursa’da 561 bin dekar zirai alanı sulamaya açtık. Bursalı çiftçilerimize 2,3 milyar lira tutarın tarımsal destek verdik.

“ULUDAĞ ALAN BAŞKANLIĞI’NI KURARAK ÜLKEMİZİN ÖNEMLİ TABİAT VE TURİZM MERKEZİNİN KORUNMASINI SAĞLADIK”

Enerjide ilimizdeki doğalgaz abone sayısını 1 milyon 30 binin üzerine çıkardık. Şimdi size bir müjde vereyim. Uludağ Alan Başkanlığı’nı kurarak ülkemizin bu önemli tabiat ve turizm merkezinin hak ettiği ihtimamla korunmasını, değerlendirilmesini sağladık.”

"SİNAN İÇİN ADALET"

Erdoğan’ın dinleyen kalabalık içinde, Ankara’da öldürülen eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş’in adının yazılı olduğu atkıları açtı. Atkıları, Erdoğan’ın konuştuğu sahneye doğru tutan vatandaşlar; “Sinan için adalet” ve “Duyun sesimizi artık” diye bağırdı. Bazı pankartların toplanmaya çalışıldığı görüldü(ANKA)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Kim Olmalı?
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.