Elon Musk: Büyük olasılıkla orta seviyede COVID-19’um

Geçtiğimiz günlerde aynı gün içinde 4 kere Covid-19 testi yaptıran ve testlerinden ikisi negatif, diğer ikisi ise pozitif çıkan Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk, büyük ihtimalle orta seviyede koronavirüs olduğunu söyledi. Musk, “Koronavirüs bir tür soğuk algınlığıdır” dedi.

Elon Musk: Büyük olasılıkla orta seviyede COVID-19’um

Geçtiğimiz günlerde aynı gün içinde 4 kere Covid-19 testi yaptıran ve testlerinden ikisi negatif, diğer ikisi ise pozitif çıkan Musk, büyük ihtimalle orta seviyede koronavirüs olduğunu söyledi.

“KORONAVİRÜS BİR TÜR SOĞUK ALGINLIĞI”

NTV’nin haberine göre, bir kullanıcının “Koronavirüslü müsün, değil misin” sorusuna cevap veren Musk, “Farklı laboratuvarlardan çılgınca farklı sonuçlar alıyorum, ancak büyük olasılıkla orta derecede bir Covid vakam var. Semptomlarım hafif soğuk algınlığı, ki bu hiç de şaşırtıcı değil, çünkü corona virüs bir tür soğuk algınlığı” ifadelerini kullandı.

“TESTLER KONUSUNDA BİR SAHTEKARLIK DÖNÜYOR”

Elektrikli araç tasarlayan ve üreten Tesla şirketinin Üst Yöneticisi Elon Musk, aynı gün içinde yaptırdığı 4 yeni tip corona virüs (Covid-19) testinden 2’sinin sonuçlarının pozitif, 2’sinin negatif çıktığını belirterek, ‘testler konusunda bir sahtekarlığın döndüğünü’ ileri sürmüştü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER