banner572

Ekrem İmamoğlu: Bir kişi değil, millet kazanacak

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Bir kişi değil, millet kazanacak. Sizlerle beraber çayda yaşanan sorunu da tarımda yaşanan sorunu da çözeceğiz" dedi.

GÜNDEM 03.05.2022, 12:22
Ekrem İmamoğlu: Bir kişi değil, millet kazanacak

Rize ziyaretinde düzenlediği mitingde konuşan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Bir kişi değil, millet kazanacak. Sizlerle beraber çayda yaşanan sorunu da tarımda yaşanan sorunu da çözeceğiz" dedi.
İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Rize ziyaretinde konuştu.


Farklı görüşlerdeki 6 siyasi partinin 'memleketin özgürleşmesi için' bir araya geldiğini söyleyen Ekrem İmamoğlu, "Ben de 6 liderin ortaya koyduğu düşüncenin, İBB Başkanı olarak en güçlü neferi olacağım" ifadelerini kullandı.


İmamoğlu şöyle devam etti:
"Bir kişi değil, millet kazanacak. Bizim çay üreten insanlarımız mutsuz. Çünkü tarımın desteklenmediği hiçbir toplum hiçbir konuda başarılı olamaz. Biz çayın da fındığın da doğanın da yanındayız. Sizlerle beraber çayda yaşanan sorunu da tarımda yaşanan sorunu da çözeceğiz."


"Farklılıklarımız bir araya geldiğinde çok daha güzel oluyor" diyen İBB Başkanı, "İnsanlar şunu hatırlasın, özgürlüklerden, eğer düşüncesini söylediği için suçlanan bir toplum değil, düşüncesiyle insanlara ışık tutan bir toplum haline gelirsek ekonomide de iyi oluyoruz o zaman" diye ekledi.(Sputnik)

Yorumlar (0)
banner572