banner258

Dünya minik kahramanı konuşuyor! 6 yaşındaki çocuk kardeşi için öyle bir şey yaptı ki...

banner256

ABD'de 6 yaşındaki Bridger, 4 yaşındaki kardeşini köpek saldırısından kurtarmak için araya girdi. Yüzüne 90'dan fazla dikiş atılan Bridger, "Biri ölecekse bu ben olmalıydım diye düşündüm" dedi.

Dünya minik kahramanı konuşuyor! 6 yaşındaki çocuk kardeşi için öyle bir şey yaptı ki...

ABD’de, dört yaşındaki kız kardeşini köpek saldırısından kurtarmak için araya giren ve yüzüne 90'dan fazla dikiş atılan altı yaşındaki Bridger Walker günün kahramanı oldu. Küçük kahraman “Biri ölecekse bu ben olmalıyım diye düşündüm” dedi.

Tüm dünya, kız kardeşini köpek saldırısından kurtaran küçük kahraman Bridger Walker'ı konuşuyor.

ABD basının aktardığına göre, Wyoming eyaletinde 9 Temmuz’da yaşanan olayda Alman kurdu kırması köpeğin kız kardeşine doğru geldiğini gören Bridger, kardeşini korumak için araya girdi. Köpeği korkutup kaçırmak isterken saldırıya uğrayan çocuk, yüzünün çeşitli yerlerinden yaralandı.

‘SÜPER KAHRAMANLARDAN ALKIŞ

Yaklaşık iki saat süren bir ameliyata alınan minik kahramanın yüzüne 90’dan fazla dikiş atıldı. Bridger’ın hikâyesi, teyzesinin Instagram hesabında yaptığı paylaşımla ortaya çıktı.

Bridger’ın süper kahraman filmi ‘Avengers’ hayranı olduğunu söyleyen teyzenin bu paylaşımı önce ünlü oyuncu Anne Hathaway’in ilgisini çekti. Bridger ile kız kardeşinin fotoğrafını kendi hesabından paylaşan Hathaway, “Ben bir Avenger değilim ama bir süper kahraman gördüğüm zaman onu tanırım. Umarım hayatımda senin yarın kadar bile cesur olmayı başarabilirim” diye yazdı.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2020, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER