banner288

Dilipak’tan Cumhuriyet Bayramı yazısı: Ne cumhuriyet kalacak ne demokrasi

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, "Covid ve aşı belasından kurtulup hayatta kalanlar, aile, inanç, ahlak, gelenek gibi değerlerden bağımsız 'BİREY'ler şeklinde Siborg’lara dönüşecekler" dedi.

banner287
Dilipak’tan Cumhuriyet Bayramı yazısı: Ne cumhuriyet kalacak ne demokrasi

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, Cumhuriyet Bayramı'nda, "Ne cumhuriyet kalacak, ne demokrasi" başlıklı bir yazı kaleme aldı.

"Birey" kavramını, yapay zekâyı, DSÖ'yü, bir kez daha hedef alan Dilipak, "Bundan sonrası için ne Cumhuriyet var senaryoda ne Demokrasi. İnsan eski insan olmayacak. Covid ve aşı belasından kurtulup hayatta kalanlar, aile, inanç, ahlak, gelenek gibi değerlerden bağımsız BİREY'ler şeklinde Siborg’lara dönüşecekler" dedi.

"Kemalistler 'on yılda on beş milyon genç yarattık her yaştan' diyorlardı. Şimdi bu 'Yeni Malthusçu' taife, on yılda milyarca insan öldürecekler ya da kısırlaştırarak nesillerin üremesini engelleyecekler, her yaştan ve milyonlarca 'yeni insan' üretecekler her yaştan!" ifadelerini kullanan Dilipak, devamında şunları kaydetti:

“Veladet kandili”ni, Macron’un önderliğinde Resulullah’a saldırılarla, “Cumhuriyet Bayramı”nı terör saldırıları ve Covid, 5G, Greet Reset ve “Yeni Normal” dönemin gölgesinde kutluyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER