DEVA Partisi Diyarbakır Kurucu İl Başkanı belli oldu

Seçime girme yeterliliğini sağlamak için örgütlenme çalışmalarına hız veren Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) il başkanlarını açıklamaya başladı.

DEVA Partisi Diyarbakır Kurucu İl Başkanı belli oldu

Seçime girme yeterliliğini sağlamak için örgütlenme çalışmalarını hızlandıran Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) arka arkaya il başkanlarını açıklamaya başladı.

Partinin Diyarbakır Kurucu İl Başkanı Cihan Ülsen oldu.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, sosyal medya hesabından paylaşımla, DEVA Partisi Diyarbakır Kurucu İl Başkanlığı'na Cihan Ülsen’in atandığını duyurdu.

"Diyarbakır'a layık bir başkan atanmıştır" diyen Babacan, "Yeni görevinde başarılar diliyoruz. Partimiz ve ülkemiz için hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

Böylece ilk atamanın yapıldığı Konya’nın ardından 13  kente daha kurucu il başkanı atanmış oldu. DEVA’nın teşkilatlanma takvimine göre temmuz ayında atamalar tamamlanacak, eylül ayı içerisinde de ilk büyük kongre yapılacak.

Cihan Ülsen kimdir?

1980 yılında Diyarbakır’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Diyarbakır’da tamamladı. 2005 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Şu an Anadolu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü’nde eğitimine devam etmekte.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER