banner258

'Çocuklarım aç' diyerek Valilik önünde kendini yaktı

Uzun süredir işsiz olduğu belirtilen bir adam, Hatay Valiliği önünde 'Çocuklarım aç' diyerek kendini yaktı. İntihara kalkışan yurttaşa yangın tüpleriyle müdahale edildi.

'Çocuklarım aç' diyerek Valilik önünde kendini yaktı

Hatay’ın Antakya ilçesinde bulunan Hatay Valiliği önünde, bir süredir işsiz olan A.Y isimli kişi “Çocuklarım aç” diyerek kendini yaktı. İşsizlik nedeniyle bunalıma girdiği öğrenilen A.Y'ye yangın tüpleriyle polisler tarafından anında müdahale edildi.

Yangın tüpleriyle söndürülmeye çalışan adam, polislerin uzun uğraşının ardından hayatta kalmayı başardı.

Körfez Gazete'nin haberine göre Hatay İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ve Valilik Özel Kalem Müdürü de olay yerine gelerek, intihar girişiminde bulunan A.Y ile konuştu.

İntihar girişiminde bulunan ve son anda yangın tüplerinin müdahalesi ile kurtarılan A.Y isimli vatandaşa polisler su vererek yüzünü yıkadı. Zorla kendine gelen baba, çocuklarının aç olduğunu ve yaşadığı işsizlik durumundan bunaldığını belirtti.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, A.Y'nin tedavisini yaparken, üzerine yapışan elbiseleri de keserek çıkardı. İntihar girişiminde bulunan babanın Hatay Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığı öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayhan DEMİR
Ayhan DEMİR - 7 ay Önce

Suriye li beslemekden başka bir şey bilmiyoruz.

Füsun Cerbay
Füsun Cerbay - 7 ay Önce

Bir iş ve para yardımı ayarlaması şart valiliğin. Yok mu bir çaba?

yildiz guler
yildiz guler @Füsun Cerbay - 7 ay Önce

baska turlu gorulmuyo zaten insanlar mahvoldu bizde basta olmak uzere borc girtlaga dayandi neyapcaz bilmiyorum cok zor hayat

yildiz guler
yildiz guler @Füsun Cerbay - 7 ay Önce

baska turlu gorulmuyo insanlar mahvoldu bizde basta olmak uzere borc girtlaga dayandi neyapcaz bilmiyorum cok zor hayat

Yıldız eyüboğlu
Yıldız eyüboğlu - 7 ay Önce

Biz insanlarda güven kalmadı suriyelileri başımıza getirdi kendi halkı intihar ediyo yazıklar olsun çok aç insan var Allahım acil şifalar versin en kısa zamandada iyi bir işi olsun inşAllah

Selcuk Battal
Selcuk Battal - 7 ay Önce

Insanlar bu denli durumlara düserken bu insanlarin oylariyla Politikaci maskesi altinda onlara hizmet vermek vaatleriyle basa gecenler acaba nerelerde aldiklari o yüksek maaslari utanmadan bogazlarindan geciriyorlardir acaba!
Insanlar caresizliklerle yasamaya caba emek sarfederken olmalari gereken durumlar bunlar olmamali!!
Fakirden alinip Fakire verilmez! Ceplerinde dünya parayla nerede harcasam ki diyen gezenlere al sana milyonlarca firsattan bir örnek!
Ne olursan ol Nasil dünyaya geldigini ve bir gün nasil gidecegini unutma!

Erkan arıkan
Erkan arıkan - 7 ay Önce

Hayat gerçekten acımasız değildir her şey çok güzel bize bu hayatı ve acımasızlığı baştakiler yapıyor Ayrıca Bizim milletimiz
Ve halkımız açlık kıtlık derecesine geldi buna buna bir çare bulunsun artık yeter

Erkan arikan
Erkan arikan - 7 ay Önce

Baştakiler Tüm sektör işlerini Bitirdiler halk işsiz kimse doğru düzgün çalışamıyor İş yok güç yok Tok açın halinden ne anlar ki baştakiler Ancak Suriyelilere baksınlar her türlü imkan sağlasın lar ama kendi halkına geldiği zaman 0000 Yine Elde var sıfır

Turguttürkay özer
Turguttürkay özer - 7 ay Önce

Cennet TÜRKİYEYİ cehennem ettiler yazık


SIRADAKİ HABER