CHP'li Çakırözer Selami Vardar Yaşlılar Köşkü'nü ziyaret etti

Çakırözer: “Deneyimli büyüklerimizin her zaman yanındayız”

CHP'li Çakırözer Selami Vardar Yaşlılar Köşkü'nü ziyaret etti

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Yaşlılar Haftası’nda Eskişehir’in Mihallıçcık ilçesinde bulunan Selami Vardar Yaşlılar Köşkü’nü ziyaret etti. Köşkteki yaşlılarla tek tek ilgilenen Çakırözer, “Deneyimli büyüklerimiz bizlerin en kıymetlileri. Onlardan öğrenecek çok şeyimiz var. Değerli büyüklerimizin her zaman yanlarında olmalıyız” dedi.

CHP’li Çakırözer Yaşlılar Haftası’nda Türkiye Güçsüzler ve Yardım Vakfı bünyesindeki Selami Vardar Yaşlılar Köşkü’nde yaşayan yaşlıları ziyaret etti. Çakırözer ziyareti sırasında Türkiye Güçsüzler ve Yardım Vakfı Genel Başkanı Gülgen Dural, Şube Başkanı Yasemin Öztürk ve yönetimi ile de bir araya geldi.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Deneyimli büyüklerden öğrenilecek çok şey olduğunu dile getiren Çakırözer, “Burada, tecrübeli büyüklerimizle bir arada olmaktan çok büyük onur duyuyorum. Siz değerli büyüklerimiz, gecenizi gündüzünüze katarak büyük özverilerle bu ülkeye hizmet ettiniz. Sizler bizim en kıymetlilerimizsiniz. Sadece Yaşlılar Haftası’nda değil, siz değerli büyüklerimizin her zaman yanındayız. Sizlerin huzurlu ve sağlıklı bir hayat sürdürebilmeniz için hiçbir fedakarlıktan kaçınamayız” dedi. Ziyareti sırasında köşk misafirlerini odalarında da ziyaret eden Çakırözer, onlarla sohbet ederek, moral verdi.

VAKIF YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR

Hem Vakıf hem de köşk çalışanlarına emekleri için teşekkür eden Çakırözer, “Burada bulunan büyüklerimizin yaşadığı memnuniyet bizleri de çok mutlu ediyor. Sizlerin zor koşullar altında buradaki büyüklerimizin rahat koşullar altında hayatlarını sürdürebilmeleri için elinizden gelen her şeyi yaptığınızı biliyoruz. Emekleriniz için tüm yönetici ve personele gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Çakırözer, Selami Vardar’ı da şehre yaptığı katkılar dolayısıyla bir kez daha şükran ve rahmetle andığını sözlerine ekledi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2018, 12:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER