22 Temmuz 2018, Pazar

Haberin Kalbi - Türkiye'nin En Güncel Haber Sitesi

CHP Lideri Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuşuyor

CHP Lideri Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuşuyor

İşte Kılıçdaroğlu’nun konuşmasından önemli satırbaşları;

“Sen misin yazı yasan sen misin kalim oynatan deyip onları mahkeme önüne çıkarırsanız kimsi endişe etmesin gönlümüz görüşümüz o gazetecilerin yanında.

Enis Berberoğlu hapishanede esir konumunda. Buradan Enis Berberoğlu’na da selam ve sevgilerimizi gönderiyoruz. Hiç meraklanma, hiç meraklanma.

Hatırlar mısınız, 17 Aralık 2017’deki  grup toplantısında Man Adası belgelerini açıklamıştım. Bunları Recep Bey’e sormuştum. Savcı diyor ki bize veriler belgelerle MASAK’ın araştırdığı belgeler aynıdır. İstifa edecek misin? Seni önüne gelen herkes kandırır ama bu gariban kardeşinizi kimse kandıramaz.

Hangi şirkete sattın? 1 dolara kurulan bir şirkete 15 milyon dolarlık şyirketi nasıl ve hangi gerekçelerle sattın?

Veremez veremez efendim, ne cevabı verecek. Ancak otururu karalama yapar.

Sanmasın ki Erdoğan soruları burada keseceğim, sen cevap verene kadar devam edeceğim. Adamlarını da al kimi istersen al ya.

Her Firavun’un bir Musa’sı vardır. O Firavun’un da Musa’sı benim.

Hanedan oturmaş devletin başına istediği gibi ahkam kesiyor. sanıyor ki K ılıçdaroğlu geri adam atacak. Sen kimsin de bana geri adım attıracaksın.

Beni takip er Erdoğan, bu kardeşin seni kandırmayacak.

En son Antalya’daki bir  vatandaşımız kendini yakmaya çalıştı. İnsanlar işsizlikten, sefaletten kendilerini yakıyorlar.

KREDİ KARTINDAKİ BORÇ YÜKÜ 5 MİLYAR LİRA

 

1 milyon 239 bin kardeşimiz bankalara kredi kartı borcunu ödeyemediği için kara listele alınmış durumda. Ben daha taksi şöfförünün Tır şoförünün dünyanın en pahalı mazatonu kullandığını biliyorum. O mazotu onlara yedireceğim. Size bir sürpriz yapayım. Bu sefer Yeni Şafak’ta yazıyor. Manyetten bir haber yapıyor. Son bir yılda şirketler bankalara 10 katrilyonluk faiz ödedi. Karının yüzde 11’ini faiz olarak ödüyor. Erdoğan bu haberi görmemiş görse kesin diyecek ki ‘bu faizleri CHP yükseltmiştir’.

Sen faiz lobisinin başbakanısın, lideriisin onlara çalışıyorsun.

 

yukarı çık