CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Dayısını Son Yolculuğuna Uğurladı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dayısı Hasan Ali Gündüz, Batıkent Cemevi'nde düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı. Törene CHP Lideri Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ve ailesi ile birlikte katıldı. Merhum Hasan Ali Gündüz, Karşıyaka Mezarlığı’na defnedildi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Dayısını Son Yolculuğuna Uğurladı

CHP Lideri Kılıçdaoığlu’nun yaşamını yitiren dayısı Hasan Ali Gündüz, cemevinde yapılan törenin ardından toprağa verildi. Kılıçdaroğlu’nu acılı gününde çok sayıda CHP milletvekilinin yanı sıra Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile Muharrem İnce de yalnız bırakmadı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun vefat eden dayısı Hasan Ali Gündüz, Batıkent Cemevi’nde yapılan cenaze töreninin ardından Karşıyaka Mezarlığında toprağa verildi. Cenaze törenine, eski Yalova Milletvekili, geçen dönem Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce de katıldı.

Batıkent Cemevindki törende TBMM Başkanvekili Levent Gök ve çok sayıda CHP milletvekilinin yanı sıra Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ile kalabalık bir vatandaş topluluğu da katıldı. Törende, bir süre önce yalan olduğu ortaya çıkan “Saraya giden CHP’li” tartışmasında ismi geçen Muharrem İnce de acılı gününde Kılıçdaroğlu’nu yalnız bırakmadı.

İşte O Anlardan Görüntüler:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER