CHP'li Gürsel Erol 7 ay değil 5 yıldır tüm maaşını bağışlıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Milli Dayanışma Kampanyası' kapsamında bağışladığı 7 aylık maaşı sonrası akla CHP'li Gürsel Erol geldi.  Çünkü CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Tunceli ve Elazığ milletvekilliği dönemlerinde  maaşının tamamını öğrencilere burs olarak  Spor kulüplerine ve ibadet yerlerinin ihtiyaçlarına  bağışlıyor.

CHP'li Gürsel Erol 7 ay değil 5 yıldır tüm maaşını bağışlıyor

GAZETEKRİTİK -Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nin telekonferans yöntemiyle toplanmasının ardından, 'Milli Dayanışma Kampanyası' başlatıldığını duyurmuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kampanyaya 7 maaşını bağışlayarak destek ifade etmişti.


Erdoğan'ın 7 aylık maaş bağışı birçok kesim tarafından yorumlanırken akla işsizlik fonu ve sosyal destek fonunundan neden para aktarılmadığı eleştirileri geldi.


Toplumsal olaylarda hiçbir siyasi parti ve düşünce ayrımı gözetmeksizin halkın yanında olan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a Cumhurbaşkanı'nın çağrısı sonrasında Gazetekritik ulaştı.


Gazetekritik'in Cumhurbaşkanı'nın çağrısını sorduğu Erol şunları ifade etti:


"Bu konuda partimizin alacağı karar doğrultusunda hareket edeceğiz. Fakat ben zaten 2015 yılında Tunceli'den ve 2018 de Elazığ dan milletvekili seçildiğim günden bugüne başta öğrencilere burs olmak üzere maaşımın tamamını seçim bölgemin taleplerine bağışlıyorum

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2020, 11:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurgül kaya
Nurgül kaya - 8 ay Önce

Bu büyük fedakarliginda dolayi sayın millet vekilinize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız derem getirdik korana virüs yaşıyoruz her zaman yanımızda olan elazığ tek millet vekili saygılarımızı sunuyoruz

Aslan ozbek
Aslan ozbek - 8 ay Önce

Adamsin GURSEL EROL.SN KAMER GENC DE AYNISINI YAPARDI

İsmail üzüm
İsmail üzüm - 8 ay Önce

Helal olsun böyle vekil lazım.

Bayram İnce
Bayram İnce - 8 ay Önce

Helal olsun böyle milletvekillerine devleti soyanlara da yazıklar olsun

Ansell oe
Ansell oe - 8 ay Önce

Sözün iisizlervariiz

Can demir(hasan)
Can demir(hasan) - 8 ay Önce

Senadamin dibisin sevgili arkadasim

Mehmet YILMAZ
Mehmet YILMAZ - 8 ay Önce

Bunu ak partili bir vekil yapsa kesin yandaşı birisine veriyordur diye çığırtkan lık yapardınız çok iki yuzlusunuz ve hiç samimi değilsiniz.

S. Sarışık
S. Sarışık - 8 ay Önce

Gürsel Erol un davranışı çok çok güzel,bir sosyal demokrata yakışan da budur....,,,,.. Bence tüm milletvekillerinin maaşları bir yıl boyunca nüfus ta çalışan bir memur maaşı seviyesine indirilmesi gerekir. (Hatta beş binden gazla maaş alan tüm kamu personeli dahil).


SIRADAKİ HABER