Avukat Feyza Altun, Müge Anlı olayında erkek avukatın açığını yakaladı

Aleyna Çakır'ın ölümünün ardından şüpheli olarak ifadesi alınan Ümit Can Uygun'un annesi Gülay Uygun, Ankara Keçiören'de kafasından silahla vurulmuş halde bulundu. Kadın avukat Feyza Altun Müge Anlı olayının erkek avukatının açığını çok fena yakaladı.

Avukat Feyza Altun, Müge  Anlı olayında erkek avukatın açığını yakaladı

Ankara’daki evinde ölü olarak bulunan 21 yaşındaki Aleyna Çakır’ı öldürdüğü iddia edilen Ümit can Uygun’un annesi dün gece ıssız bir noktada ölü olarak bulundu. Çakır’ın cinayetinin şüphelisi Ümit Can Uygun’un şüpheli ölümünün ardından Avukat Feyza Altun dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Altun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Ümitcan’ın avukatı diyor ki “Annesi beni ağlamaklı aradı ama açamadım telefonu” açamadıysan nerden biliyorsun ağlamaklı olduğunu?" İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2020, 00:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferah
Ferah - 1 ay Önce

İntahar ettiğine asla inanmıyorum.. ayağındaki spor ayakkabınin teki yok kendini vurunca ayağından çıkıp fırlayacak değil ya..hem bu nasıl intahar ağzında maske öbür tarafta giderken corana götürmeyim mı dedi..elinde alışveriş poşeti mi götürecek ti ahirette.. yüzünde makyaj Azrail e daha güzel gözükeyim öyle mi gideyim dedi... bildiğin cinayet..siz bizim gözümüze baksanıza yermiyiz bu intahar numarasını..oskarlik ve çok tehlikeli bir aile.. ayrıca bi insan kendini enseeee tarafından nasıl becerir vurmayı..ya şakahina dayar ya alnına ya çeneye.. olmadı yine beceremediniz intahar süsü nu...evde vurmaliydi kendini.. ormanlık alan olmamış tutmaz bu tiyatro

SIRADAKİ HABER