Akşener’den tartışılan Erzurum tatili yorumu: O tür konuların kararını seçmen verir

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İzmir'deki programının ikinci gününe Balçova ilçesinde başladı. İlçe başkanlığını ziyaret eden Meral Akşener, İmamoğlu'nun tartışılan Erzurum tatiline ilişkin, “Ben insanların günlük hayatında ne yaptıkları ile ilgilenmiyorum. Çünkü o tür konuların kararını seçmen verir" dedi.

Akşener’den tartışılan Erzurum tatili yorumu: O tür konuların kararını seçmen verir

Dün akşam İzmir'e gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kentteki ikinci gününe Balçova ilçesinde başladı. İlçe başkanlığını ziyaret eden Akşener, daha sonra Buca ve Alsancak'ta esnafı ziyaret etti, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Esnafın sıkıntılarını not alan Akşener, bu konuları salı günü Meclis'te yapılacak grup toplantısındaki konuşmasında, kamuoyu ile paylaşacağını belirtti.

Alsancak'ta gazetecilere açıklama yapan Akşener, TBMM Genel Kurulu'nda İYİ Parti'nin, Çin'de ortaya çıkan 'Koronavirüs' salgınına ilişkin Türkiye'de olası bir ölümcül enfeksiyon salgınının önlenmesi için gerekli tedbirlerin alınması amacıyla araştırma komisyonu kurulması önergesinin ret edilmesini değerlendirdi. Akşener, "Demek ki bir tehlike yok. Bizim partimiz Türkiye'yi aydınlatacak, önlem alabileceğimiz hangi konuda bir önerge verirse, büyük ve küçük ortak ret ediliyor. Bu virüsün ne olduğunu bilmiyoruz. Türkiye'ye girdi mi girmedi mi, onu da bilmiyoruz. Gayet samimi bir şekilde bir komisyon kurulmasını, bu konuda hangi önlemlerin alınmasını, vatandaşların nasıl bilgilendirilmesi gerektiğine yönelik, siyasetle alakası olmayan, vatandaşın emniyeti açısından verilmiş bir önerge ret edildi. Ama virüs konusunda çok hassaslar. FETÖ virüsüne de aynını yaptılar" diye konuştu.

İMAMOĞLU'NUN TARTIŞILAN ERZURUM TATİLİ

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun tartışılan Erzurum tatiline ilişkin de Akşener, şunları söyledi:

"Ben insanların günlük hayatında ne yaptıkları ile ilgilenmiyorum. Çünkü o tür konuların kararını seçmen verir. O oraya gitti, bu buraya gitti bizim konumuz değil."

İzmir'deki temasları hakkında ise Akşener, "İzmir esnafında dünden itibaren gördüğüm şey şu, iş yerlerine elektriğin çok yüksek geldiği, çok pahalı olduğu. Geçen yıl ile bu yıl arasında iki ile çarpılma söz konusu. Geçen yıl ile bu yıl arasında en az yüzde 20 -30 ile 50 arasında değişen bir volüm düşüklüğü var. Cirodan bahsetmiyorum. Satışlar düştükçe kiralar çok pahalı kalmış. Kapanmaya yönelik birçok iş yeri var. Salı günü yapacağım konuşmamda İzmirlinin sesini bildireceğim" dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2020, 17:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
soran vatandaş
soran vatandaş - 9 ay Önce

izmirde meral akşaner bir sürü araçla gezmesinin sebebi nedir 20 araç eskortluk yapmasa gidemiyeceklermi bir yerden bir yere yoksa burayı somali mi zannediyorlar kendilerini izmirde güvenlimi hissetmiyorlar.hele akp yi hiiiiiççç yazmıyayım.

Ugoagota
Ugoagota - 8 ay Önce

buy vardenafil 10mg atarax medicine vardenafil 20 bactrim ds 800

Jackagota
Jackagota - 8 ay Önce

buy propecia canada prednisone 20 mg tablet buy genuine levitra online

Maryagota
Maryagota - 9 ay Önce

lisinopril online canadian pharmacy allopurinol cost uk synthroid medicine metformin 1000 mg price azithromycin 250 lexapro cost generic propecia purchase online canada zithromax 500mg doxycycline price south africa retin a 025

Eyeagota
Eyeagota - 9 ay Önce

azithromycin 39 tablets buy levitra 20mg online buy ventolin tablets online fluoxetine brand name in india order prednisone online canada 3 lisinopril cafergot cost doxycycline 100mg can you order albuterol online retin a 0.1 cream colchicine 0.6 mg for sale zithromax 500 mg tablet propecia purchase metformin 500 mg buy clomid buy allopurinol tablets

Ashagota
Ashagota - 9 ay Önce

lisinopril 5 mg tablet price allopurinol 100 mg where to buy

Jasonagota
Jasonagota - 9 ay Önce

synthroid 0.88 zithromax price sildenafil 20 mg ventolin buy doxycycline 100mg buy prednisolone 5mg tablets uk fluoxetine 20 mg cost colchicine 0.6 canada ventolin 100mcg price lexapro 10 mg coupon

Kimagota
Kimagota - 9 ay Önce

online metformin


SIRADAKİ HABER