AKP adayı Murat Kurum'a 'İstanbul Rehberi'

CHP’li Botan Cizreli, AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum için “İstanbul Rehberi” hazırladı. https://www.istanbulahosgeldin.com/ adresindeki rehberde, “‘İstanbul’a sadece gezmeye geleceksin abi yaa’ şiarını benimsediğini anladığımız Sn. Murat Kurum’a 31 Mart gününe kadar şehirde mutlu günler geçirmesini dileriz” ifadesi yer aldı.

GÜNDEM 09.01.2024, 12:35 09.01.2024, 12:46
AKP adayı Murat Kurum'a 'İstanbul Rehberi'

Cizreli’nin hazırladığı rehberin giriş kısmında, şu ifadeler yer aldı:

“Bu site, hayatının büyük bölümünü Ankara ve Konya’da geçiren Murat Kurum’un İstanbul’a hızlı adapte olması amacıyla hazırlanmıştır. Seçim süreci boyunca İstanbul’da geçireceği günler kapsamında şehre dair etkinler, lezzet noktaları, konaklama yerleri ve daha birçok bilgiyi bu siteden öğrenebilir. ‘İstanbul’a sadece gezmeye geleceksin abi yaa’ şiarını benimsediğini anladığımız Sn. Murat Kurum’a 31 Mart gününe kadar şehirde mutlu günler geçirmesini dileriz.”

Rehberde “Sn. Murat Kurum ve ailesi ev tutana kadar aşağıdaki linkten bütçesine uygun otelleri seçebilir” ifadesiyle, şehirdeki oteller listelendi.

Öte yandan İstanbul’un tarihi mekanları, raylı sistemler haritası, şehir rehberi gibi bilgiler de Murat Kurum için hazırlanan rehberde yer buldu.

Yorumlar (0)