İflas eden Pamukkale Turizm'den ilk açıklama

Mahkemenin iflas kararı verdiği Pamukkale Turizm, faaliyetlerinin sürdüğünü ve mahkemenin kararına itiraz edeceklerini duyurdu.

İflas eden Pamukkale Turizm'den ilk açıklama

Pamukkale Turizm'den yapılan açıklamada, faaliyetlerin sürdüğü, bu döneme ilişkin özel faaliyet izni alındığı belirtildi. Firma yetkilileri, mahkemenin iflas kararına itiraz edeceklerini belirterek, hukuki sürecin sonuçlanmasının beklendiğini ifade ettiler.

İzmir 1. Asliye Mahkemesi, Pamukkale Turizm Firması’nın konkordato talebini reddederek şirketin iflasına karar vermişti. Pamukkale Turizm’den bugün yapılan açıklamada, hizmetlerin devam ettiği belirtilerek şöyle denildi: "


Ülkemizin ulusal bir değeri Pamukkale Turizm olarak sizleri sevkdiklerinize ulaştırmaya devam etmek üzere çabamızı sürdürmekteyiz. Bir süredir yaşadığımız olumsuzlukları aşabilmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz başvurular ve hukuki süreçler devam etmektedir. Seferlerimizde hiç bir değişiklik olmayıp, bu döneme özel faaliyet iznimiz alınmıştır. Tüm çalışmalarımız normal seyrinde devam etmektedir. Bugüne kadar olduğu gibi bu süreçte de standartlarımızdan taviz vermeyeceğiz. Sevgi ve güven ile yıllardır bizi tercih eden tüm yolcularımızın bizleri yalnız bırakmayacaklarına inancımız tamdır. Destekleriniz için yürekten teşekkürler"
Pamukkale Turizm Yetkilileri, iflas kararının kendileri için büyük şok olduğunu kaydederken, gerekçeli kararın ardından iflas kararına itiraz edileceğini, hizmetlerin aksamadan devam ettiğini çalışanların maaşlarının ödenmesinde hiç bir sıkıntı olmadığını ifade ettiler.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019, 15:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER