Borç Kapatacaklara Ziraat Bankası’ndan 90 Bin TL Kredi! Aylık 7100 TL Taksidi Var!

Borç kapatma kredisi son dönemde iyice ihtiyaç haline geldi. Kamu bankasının açıklamasına göre aylık ortalama 7100 TL’ye 90 bin TL borç kredisi hazır.

EKONOMİ 21.06.2024, 14:23
Borç Kapatacaklara Ziraat Bankası’ndan 90 Bin TL Kredi! Aylık 7100 TL Taksidi Var!

Düşük faizli kredi arayışı içerisinde olanları sevindirecek haberi Ziraat Bankası verdi. Borç kapatma kredisi için başvuruda bulunurken belge şartı aranmıyor. 90 bin TL kredinin faiz oranı ve aylık ödeme planına dair detaylar haberimizde.

Aylık 7100 TL Taksitle Ödeyebileceksiniz

Borç kapatma kredisinin en önemli avantajı, düşük faiz oranı üzerinden verilecek olmasıdır. Aylık taksit miktarı ise 7100 TL olarak belirlendi. Güncel hesaplamaya baktığımızda ise aşağıdaki ödeme planı ortaya çıkıyor:

Çekilecek Kredi Miktarı: 90.000 TL

Taksit Tutarı: 7.106,30 TL

Faiz Oranı: % 4,54

Yıllık Maliyet Oranı: % 100.4054

Tüketici kredisi kapsamında yapılacak ödeme, binlerce Ziraat Bankası müşterisini yakından ilgilendiriyor. Bu süre zarfında kredi notunuza dikkat etmenizi öneririz. Çünkü düşük kredi notlarına ödeme yapılmama ihtimalinin olduğu bizzat altı çizilerek ifade edildi.

90 Bin TL Kredi Nasıl Çekilir?

Öncelikli olarak krediyi çekmek için Ziraat Bankası şubesine gidebilirsiniz. Mobil hesap üzerinden de başvuru şansınızı deneyebiliyorsunuz. En kesin sonuç için, hem banka yetkilisi ile yüz yüze görüşmek hem de kredinizi hızlı çekebilmek adına şubeye gitmenizi öneririz. Diğer seçenekler olan internet bankacılığını veya müşteri hizmetlerini de değerlendirebilirsiniz.

Kredinin faiz oranı %4,54 olarak belirlendi, Son dönemde çeşitli politikalar gereği TCMB’nin faiz artışına gittiğini biliyoruz. Buna göre güncel banka kredi faiz oranlarının ideal seviyede olduğu ifade edilmekte. Krediyle ilgili son gelişmeleri haber sitemizden öğrenebilirsiniz.

Yorumlar (0)