Ünlü isim uçakta tutuklanmasıyla ilgili konuştu

banner598

2000'lerin ünlü pop grubu Blue'nun üyesi Lee Ryan, uygunsuz davranışları yüzünden geçtiğimiz hafta tutuklanmıştı. Ryan, davranışlarından dolayı özür diledi.

DÜNYA 13.08.2022, 13:56
Ünlü isim uçakta tutuklanmasıyla ilgili konuştu

Lee Ryan, geçen hafta British Airways uçuşundan çıkarılmasına neden olan uygunsuz davranışı için özür diledi.

39 yaşındaki şarkıcı, kendisine alkol servisi yapmayı reddettiklerinde kabin ekibine kötü davrandığı için London City Havalimanı’nda tutuklandı, Ryan 12 saat sonra da serbest bırakıldı.

Ryan, cuma günü grubun Instagram hesabına yazarak, profesyonel yardım alacağını ve bu sorunların temel nedenini sahipleneceğini açıkladı.

SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN ÖZÜR DİLEDİ

Paylaşımda “Lee’den Bir Not. Son birkaç gündür davranışlarım ve çevremdeki insanları nasıl etkilediği hakkında düşünmek için çok zamanım oldu. Her zaman alkolle mücadele ettim. Sık sık aptalca şeyler söylüyor ya da yapıyorum, bu da kendim ve çevrem için sorunlara neden oldu. Bunun için kırdığım herkesten özür dilemek istiyorum.

Geçen hafta Londra’ya bir uçuşta uygunsuz davrandım ve havayolu personelinden, uçuştaki herkesten, grup arkadaşlarımdan, ailemden ve hayranlarımızdan özür dilemek istiyorum. Bu sorunların temel nedenini sahiplenme zamanım geldi ve bu nedenle profesyonel yardım almak ve ailemle vakit geçirmek için şu anki programımı azaltıyorum. Davranışlarımın başkalarını nasıl etkilediğinin farkındayım ve ruh sağlığım üzerinde çalışma yolculuğuna başlayarak bunun için daha iyi bir insan olmayı umuyorum.

Bana destek mesajları gönderen herkese teşekkür ederim ve hayal kırıklığına uğrattığım herkesten özür dilerim.”

Yolcular, ünlü ismin Glasgow’dan uçuş sırasında koridorda bir aşağı bir yukarı yürümek ve kabin ekibi perdesinin arkasında koşmak dahil çılgın davranışlarda bulunduğunu iddia etti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Kim Olmalı?