Bunu da gördük! Paraşütte cinsel ilişkiye girmenin sonu kötü bitti

banner458

İnsanlar aşk hayatlarını renklendirmek için türlü ilginçliklere başvuruyor. Gerçek olamayacak kadar tuhaf olan bu olayda İngiliz çift, paraşütle atlarken cinsel ilişki yaşamaya kalkıştı ancak fantezileri hastanenin acil servisinde bitti.

banner459
DÜNYA 07.04.2021, 10:13 07.04.2021, 10:15
Bunu da gördük! Paraşütte cinsel ilişkiye girmenin sonu kötü bitti

Havadayken cinsel ilişkiye girmeye çalışan çift birbirine dolandı, William'ın paraşütü bir süre açılmadı. Havada bir mücadele içine giren adam sonunda aşağı indiğinde burnundan kanlar akmaya başladı ve derin bir ağrıyla baş başa kaldı.

Çekilen röntgen sonucunda burnunun kırıldığını fark eden William, "Ben bir adrenalin bağımlısıyım eşim Leslie de öyle."

"Cinsel hayatımız gördüğünüz gibi oldukça hareketli. İlginç şeyler denemeyi seviyoruz. Burnumun nasıl kırıldığını bilmiyorum ama bu adrenalin çok iyiydi'' diye konuşuyor.

Leslie ise, "Onu yerde gördüğümde, ilk önce öldüğünü düşündüm. Kanamasını durdurmak için burnuna birkaç tampon koyduk ve hemen hastaneye koştuk. Bunu bir burun kırığı ile atlattığımıza seviniyorum. Daha da kötü olabilirdi."

"Daha da kötü olabilirdi. Cinsel ilişki konusunda çok ama çok aktifim. Cinsel ilişkiye girmenin birçok farklı yolunu buluyorum" şeklinde konuşuyor.

Geçen günlerde gerçekleşen bu olayın canlandırma çekimleri yapıldı ve TLC'Nin Sex Sent Me to the ER (Beni Acillik Eden Seks) adındaki reality şovda yayınlandı.

Yorumlar (0)